کرمانشاه 18:37 چهارشنبه 2/7/1399 صفحه اصلی
 
گردهمایی نقاشی کودکان به مناسبت روز دختر در کرمانشاه برگزار شد
1398/04/13-11:08 تعدا بازدید: 135 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 1397
گردهمایی نقاشی کودکان به مناسبت روز دختر در کرمانشاه برگزار شد
 
 


ویژه برنامه سالروز ولادت حضرت معصومه (س) گردهمایی نقاشی کودکان عصر پنجشنبه با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان به همراه والدینشان در بوستان معلم کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگاران؛ در این مراسم که با حضور فرماندار کرمانشاه و به همت انجمن مردم نهاد کیان خانواده سالم، سرای علم و خلاقیت، سازمان فرهنگی هنری شهرداری و بانک رسالت برگزار شد، برنامه‌های شاد و مفرحی اجرا شد.
فرماندار کرمانشاه در این مراسم با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، برگزاری برنامه‌های شاد را در دستور کار شهرستان دانست و گفت: شادی و نشاط یکی از نیازهای اصلی جامعه به خصوص برای قشر کودک و نوجوان است.
فضل الله رنجبر با قدردانی از فعالیت‌های تشکل‌های مردم نهاد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان افزود: فعالیت این تشکل‌ها منجر به ارائه آموزش‌های مفید و تأثیر گذار به مردم و تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی شده است.
در ادامه این مراسم یکی از روانشناسان به موضوع تربیت فرزندان در خانواده پرداخت و گفت: ۶۰ درصد تربیت فرزندان در خانواده توسط والدین انجام می‌شود و ۴۰ درصد مابقی سهم مدارس و جامعه است.
دکتر پریسا یاسمی نژاد از والدین خواست با مطالعه و افزایش سطح دانش خود در پرورش صحیح و اصولی فرزندانشان بکوشند.
وی استفاده از تخصص و تجارب روانشناسان را نیز بسیار موثر در تربیت صحیح فرزندان دانست و تاکید کرد: مشاوره گرفتن در زندگی یکی از نیازهای اصلی است که مردم نباید از آن غافل شوند.
این روانشناس متخصص کودک و نوجوان در ادامه فرزندپروری را یک علم دانست و گفت: والدین قبل از بچه دار شدن باید مهارت فرزند پروری را نیز بیاموزند.
مدیر سرای علم و خلاقیت کرمانشاه نیز در این مراسم با بیان اینکه این سرا به عنوان اولین سرای استان فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: با استفاده از کادری مجرب و متخصص پذیرای کودکان و نوجوانان هستیم.
فاطمه مرادی با بیان اینکه از روانشناسان متخصص کودک و نوجوان در این سرا بهره می گیربم، افزود: در این سرا با استفاده از این متخصصان استعدادهای کودکان و نوجوانان را شناسایی و نسبت به شکوفایی آنها اقدام می کنیم.
در این مراسم برنامه های موسیقی، قرائت شعر و شاد اجرا شد.
کودکان و نوجوانان حاضر در این برنامه به نقاشی کشیدن پرداختند و جایزه گرفتند.
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:08
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:13
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:19
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:04
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava saeid.charejow@gmail.com|