کرمانشاه 06:08 دوشنبه 20/5/1399 صفحه اصلی
 
برگزاری جلسه شورای مدیران شهرداری
1398/04/24-18:04 تعدا بازدید: 312 گروه خبری: مناطق کد خبر: 1420
برگزاری جلسه شورای مدیران شهرداری

 

جلسه شورای مدیران شهرداری کرمانشاه در محل شهرداری منطقه پنج با حضور دکتر طلوعی،معاونین و جمعی از مدیران شهرداری برگزار گردید.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه در این جلسه که با دستور کار بررسی مشکلات سطح منطقه پنج برگزار شد دکتر طلوعی با تاکید بر تداوم این قبیل جلسات برای شناخت هر چه بیشتر سطح منطقه گفت: به طور قطع حضور در مناطق و از نزدیک قرار گرفتن در جریان مشکلات و معضلات سطح منطقه می تواند به ارتقاء کارآمدی مدیریت شهری کمک شایانی می کند.
شهردار کرمانشاه افزود: در سطح منطقه پنج کارهای خوبی آغاز شده اما ناکافی است چرا که این منطقه به نوعی پیشانی شهر به دلیل مناطق گردشگری و تاریخی آن محسوب می گردد و ضرورت دارد که نگاه و توجه بیشتری به آن گردد.
دکتر طلوعی ادامه داد: در سطح این منطقه بخش اعظمی از فضای سبز شهری و گردشگری وجود دارد و نیازمند این است که در حفظ و نگهداری آن تلاش بیشتری گردد،و نباید درختی خشک شود یا از بین برود چرا که در درخت و درخت کاری هر چه هزینه کنیم باز هم کم است.
دکتر طلوعی در پایان گفت: باید سرعت کارهای عمرانی و خدماتی در سطح منطقه بیشتر گردد اما نباید کیفیت و صحت و سلامت کار پایین بیاید هر چند خوشبختانه فضای کاری در شهرداری فضای کار،تلاش و خدمت به مردم است و امید به مردم برگشته است و فضای خدمتی که در شهرداری شروع شده باید به سایر سطوح مدیریتی استان نیز سرایت کند و این فضا را همه با خم باید نشر دهیم ، مردم نیز مطالبات و حق و حقوق خود را باید بشناسند و از مدیران مطالبه کنند.
بهمن سوری شهردار منطقه پنج نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکردی گفت: سطح این منطقه ۱۵۰۰ هکتار می باشد که با ۱۷۵ هزار نفر جمعیت و ۲۶ شهرک یکی از مناطق وسیع شهر محسوب می گردد،همچنین این منطقه دارای ۳۲ پارک و ۱۲ میدان می باشد.
وی افزود: امیدواریم تشکیل چنین جلساتی به رفع نواقص،مشکلات و خواسته های منطقه منجر گرددتا بتوانیم خدمات مناسب تر و با کیفیت تری را به شهروندان عزیز ارائه نمائیم،هر چند با توجه به مشکلات به ویژه مسائل مالی با دست خالی و انرژی که شهردار محترم به پرسنل می دهد کارهای بزرگی انجام داده ایم.
شایان ذکر است در این جلسه معاونین شهردار کرمانشاه،نیز به ارائه‌ی نقطه نظرات خود جهت رفع مشکلات و برآوردن خواسته های این منطقه پرداختند، دکتر طلوعی نیز ضمن بازدید از ساختمان اداری شهرداری منطقه پنج با پرسنل و کارکنان این منطقه دیدار و گفتگو نمود.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava email:saeid.ch81@gmail.com|