کرمانشاه 06:46 دوشنبه 20/5/1399 صفحه اصلی
 
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه اعلام کرد.: جلوگیری از فعالیت آژانس تاکسی تلفنی فاقد مجوز
1398/05/08-16:39 تعدا بازدید: 228 گروه خبری: سازمان ها کد خبر: 1447
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه اعلام کرد.: جلوگیری از فعالیت آژانس تاکسی تلفنی فاقد مجوز

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه با اعلام اینکه تمامی آژانس های تاکسی تلفنی مکلف به اخذ پروانه تاکسيراني هستند، گفت:
 به همین منظور گشت مشترکی متشکل از اداره اماکن، سازمان تاکسیرانی و سایر مراجع ذیصلاح  با هدف نظارت بر رعایت نرخ مصوب، داشتن پروانه فعالیت و دارا بودن کارت شهری  تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی، سجاد سلیمانی  داشتن پروانه فعالیت برای آژانس تلفنی و  درج علائم بر روی خودرو های تحت پوشش  را از الزامات آزانسهای تاکسی تلفنی عنوان و تاکیدکرد: تفاوت خودروهای تاکسی تلفنی با شخصی های مسافربر در خیابان، تابلو و علائم درج شده برای روی خودروی آنهاست که رانندگان آژانس تلفنی موظف به نصب آن هستند.

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري کرمانشاه گفت: در اجراي ماده 9 قانون حمل‌ و نقل و مديريت مصرف سوخت و ماده 32 قانون راهنمايي و رانندگي  و آئین نامه سازمان تاکسیرانی بايد کليه رانندگان آژانس پروانه فعالیت را دريافت کنند.

به گفته سلیمانی ، همه مديران تاکسي تلفني‌ها موظف هستند تمام رانندگان فعال واجد شرايط را براي دريافت پروانه تاکسيراني جهت تشکيل پرونده معرفي کنند.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه یادآورشد:  در حال حاضر تعداد 220 آژانس تاکسی تلفنی  تحت پوشش سازمان تاکسیرانی با  2200راننده  فعال درحال فعالیت هستند و  متقاضیان جدید بايد جهت دریافت پروانه تاکسيراني اقدام کنند.

سلیمانی تصریح کرد: در صورتي‌ که راننده آژانسي پروانه تاکسيراني را در مدت مقرر دريافت نکرده ‌باشد و مبادرت به جابجايي مسافر در اين شهر كند متخلف محسوب شده و به شدت با راننده خاطي برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه آژانسهای فاقد مجوز به زودی پلمپ می شوند اظهار داشت: نظام‌دهي به فعاليت آژانس‌ها، ايجاد امنيت رواني، هويت بخشي به شخص راننده و خودروي او، کنترل تردد رانندگان آژانس‌ها در سطح شهر و ... را از اهداف اجراي اين طرح درشهر دانست.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی افزود: آن دسته از آژانس های بدون مجوزی که تاکنون برای گرفتن مجوز اقدام نکرده اند، هرچه سریعتر با مراجعه به سازمان تاکسیرانی  برای طی مراحل قانونی و بررسی صلاحیت واگذاری مجوز اقدام کنند، چون در غیر این صورت عواقب این کوتاهی به طورمستقیم متوجه مسئولان این آژانس ها خواهد بود.

 

 
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava email:saeid.ch81@gmail.com|