کرمانشاه 06:50 دوشنبه 20/5/1399 صفحه اصلی
 
قائم مقام شهردار کرمانشاه در دیدار مسئولان روابط عمومی مناطق و سازمان های شهرداری: روابط عمومی ها باید در خط مقدم خدمت گزاری باشند.
1398/05/09-11:54 تعدا بازدید: 297 گروه خبری: روابط عمومی کد خبر: 1456
قائم مقام شهردار کرمانشاه در دیدار مسئولان روابط عمومی مناطق و سازمان های شهرداری: روابط عمومی ها باید در خط مقدم خدمت گزاری باشند.
 
 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه مهندس عیدی قائم مقام شهردار و معاون مالی و اقتصادی شهرداری در دیدار مسئولان روابط عمومی مناطق و سازمان های شهرداری با ایشان بر نقش تاثیرگذار روابط عمومی و لزوم تغییر تفکر و شیوه عمل در روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: شهرداری نهادی مهم و تاثیر گذار است که فعالیت ها و خدمات آن برای همه شهروندان عینیت دارد و مردم روی آن حساس هستند، جایگاه شهرداری و شهردار خیلی مهم است و کار و فعالیت در این نهاد توفیقی عالی محسوب می گردد چرا که تصمیمات و خدمات شهرداری روی زندگی مردم تاثیر مستقیم و اثرگذار دارد ، شهرداری در روان،جسم و حتی شرایط اقتصادی مردم تاثیر دارد و می تواند در زمینه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شهر موثر باشد کار در شهرداری ارزشمند است ولی کارکنان و پرسنل نیز باید برای جایگاه خود ارزش قائل باشند.

مهندس عیدی ادامه داد: روابط عمومی های بخش های مختلف شهرداری باید در تفکر،شیوه و عمل خود تجدید نظر کنند و از حاشیه بیرون آمده و برای ارتقاء جایگاه خود تلاش بیشتری کنند، روابط عمومی چشم و چراغ مجموعه و خط مقدم خدمتگزاری است هرچند موفقیت یک روابط عمومی نیازمند حمایت های مدیر نیز میباشد ولی خود مسئولان روابط عمومی نیز باید قدر و منزلت خود را بدانند و گاری کنند که مدیر احساس کند که بدون روابط عمومی کار پیش نمی رود.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمانشاه افزود: ارتباط روابط عمومی ها با رسانه ها به ویژه فضای مجازی بیشتر باشد و افکار عمومی را به شهرداران و مدیران منتقل کنند ، روابط عمومی ها در شفافیت مالی شهرداری نیز تاثیر گذار هستند چرا که می توانند با یک اطلاع رسانی مناسب به شهروندان اعلام کنند هزینه ای که آنان برای عوارض می دهند صرف چه خدمتی می شود، دنیای امروز دنیای تبلیغات،اطلاع رسانی و ارتباطات است و باید از این فضا به نحو احسن استفاده کرد.

مهندس عیدی در پایان گفت: رسانه ها می توانند بازوی ارزشمند مدیریت شهری باشند وقتی شهرداری برای هر قشری برنامه دارد چرا برای اصحاب رسانه نداشته باشد باید از رسانه ها استفاده شود .
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava email:saeid.ch81@gmail.com|