کرمانشاه 03:44 سه شنبه 1/7/1399 صفحه اصلی
 
شهردار کرمانشاه:  آنچه امروز برای تمای مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است
1398/03/22-07:05 تعدا بازدید: 152 گروه خبری: روابط عمومی کد خبر: 352
شهردار کرمانشاه:  آنچه امروز برای تمای مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است

 

شهردار کرمانشاه درجلسه ای که با حضور سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف و سرهنگ بهشتی  فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه  و مجموعه مدیریت شهری برگزار شد با تأکید بر اینکه آنچه که امروز برای تمای مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است گفت: مردم شهرداری را از خودشان می‌دانند و از آن انتظار خدمت دارند و ما نیز در همین راستا باید به شهروندان خدمت کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه، دکتر سعید طلوعی عمل به وظایف محوله و تسریع در امور مراجعه‌کنندگان را مهم‌ترین وظیفه کارکنان بر شمرد و افزود: لازم است کارکنان اداری شهرداری با سعه‌صدر و بردباری نسبت به استماع مشکلات و مسائل مطروحه شهروندان اقدام کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن با رعایت ضوابط و مقررات شهرداری نسبت به حل آنها اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری آنچه که به عنوان هدف اصلی و سرلوحه کار قرار داشته و دارد، خدمت صادقانه به شهر و رونق و آبادانی آن بوده است.

شهردارکرمانشاه، پیگیری طرح‌های عمرانی و خدمات شهری را در توسعه و عمران و آبادانی شهر مهم عنوان و خاطرنشان کرد: داشتن نظم و انضباط اداری و برنامه‌ریزی مناسب موجب تسریع در انجام محوله بوده و در نهایت علاوه بر رضایت شهروندان باعث رضایت خداوند نیز خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه مدیریت بسیجی و جهادی بیش از هر زمان دیگری برای خدمتگزاری به مردم بر اساس مدیریت اسلامی  و با نیت و تعالی و نزدیکی به خداوند و خدمت به خلق خدا باید در دستور کار و هدف مدیریت شهری قرارگیرد، افزود: مدیریت جهادی از یک طرف با علم و دانش و از سوی دیگر با عدالت محوری به عنوان یک فرهنگ کارآمد سازمانی و استفاده از فرصت سازی برای حرکتی شتابان برای توسعه همه جانبه است که با نگاهی کارشناسی و مدبرانه به مشکلات و معیشت مردم نگاه می کند.

دکتر طلوعی با بیان اینکه در عرصه مدیریت با دیدگاه بسیجی و جهادی علم، تعهد، و خلوص نیت زمینه را برای پیشرفت و ارائه خدمات با کیفیت فراهم می کند، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر با توجه به اینکه مجموعه شهرداری جز با مشارکت و حضور شهروندان نمی تواند به اهداف خود نائل شود، لذا مشارکت و استقبال شهروندان از عوامل بسیار مهم در رسیدن به اهداف پیش بینی شده منطقه است و سعی مدیریت شهرداری منطقه بر گره گشایی در ایستگاه های مختلف خدمت رسان به ارباب رجوع و تسهیل بخشی از لحاظ زمانی و کیفی است.

شهردار کرمانشاه در ادامه صحبت‌های خود آموزش را مهم‌ترین مولفه در پیشبرد اهداف شهرداری بر شمرد و گفت: شهرداری‌ها به واسطه وظایفی که دارند بیشترین تعاملات و ارتباطات را با اقشار مختلف جامعه دارند، لذا توجه به بحث آموزش و صیانت ازحقوق شهروندی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و ما در این زمینه آماده همکاری با ارگان‌های مختلف در تمام حوزه‌ها هستیم؛ چرا که اگر ما در مسائل آموزشی و فرهنگی موفق عمل نکنیم در دیگر فعالیت شهرداری نیز دچار نقیصه و مشکل خواهیم شد.

وی تصریح کرد: رعایت قانون و خدمت صادقانه به مردم سرلوحه کار شهرداران باشد و از شهرداران مناطق انتظار داریم با رعایت قانون و اخلاق اسلامی همه تلاش خود را برای توسعه شهرها و خدمت صادقانه به مردم به کار گیرند.

دکتر طلوعی بیان کرد: در توزیع خدمات شهری عدالت را رعایت می کنیم تا همه شهروندان از خدمات عمومی برخوردار شوند و توسعه شهر همه جانبه باشد.

 

 
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:09
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:14
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:20
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:05
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:07
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava saeid.charejow@gmail.com|