کرمانشاه 20:38 چهارشنبه 2/7/1399 صفحه اصلی
 
شهردار کرمانشاه: قول می‌دهم برای سرمایه‌گذاران سنگ تمام بگذاریم
1398/03/29-08:39 تعدا بازدید: 130 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 369
شهردار کرمانشاه: قول می‌دهم برای سرمایه‌گذاران سنگ تمام بگذاریم

شهردار کرمانشاه گفت: با تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزها، برای حضور سرمایه گذاران سنگ در کرمانشاه تمام خواهیم گذاشت.

   به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، سعید طلوعی در همایش اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه که امروز (29 خرداد) با حضور جمعی از مسئولان و سرمایه گذاران در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در دنیای امروز سرمایه گذاری مبنای حرکت به سمت توسعه و پیشرفت در همه کشورها است و شهر ما نیز از این امر مستثنی نیست. 

وی افزود: شهر کرمانشاه زیرساخت های خوبی برای سرمایه گذاری، تحول و پیشرفت دارد، اما برای تحقق آن نیاز به همدلی، حرکت جمعی و کار گروهی داریم. 

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: در کنار ظرفیت های زیرساختی، مدیریت شهری کرمانشاه هم نگاه بلندی نسبت به سرمایه گذاری و مشارکت دارد و فضای لازم را برای حضور سرمایه گذاران فراهم کرده است. 

وی تاکید کرد: در مدیریت شهری این دغدغه، عزم و اراده را داریم که از سرمایه گذاران استقبال کرده تا بتوانیم کارهای بزرگی را در شهرمان انجام دهیم.

 دکتر طلوعی در ادامه خطاب به سرمایه گذاران گفت: از جانب مدیریت شهری و مسئولان کرمانشاه قول می دهم با تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزها، برای حضور سرمایه گذاران سنگ تمام بگذاریم. 

وی اعلام کرد: سعی خواهیم کرد تا شرایط را برای سرمایه گذاران بگونه ای فراهم کنیم تا از سرمایه گذاری خود انتفاع برده و از سوی دیگر ما نیز شاهد تحول و آباد شدن شهرمان شویم. 

وی اضافه کرد: فرصت های سرمایه گذاری در کرمانشاه تلمبار شده و از آنها استفاده نشده، لذا اینها فرصت هایی مهم برای حضور سرمایه گذاران هستند.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: در راستای رفع موانع اداری، تسهیل و سرعت بخشی به فعالیت سرمایه گذاران، کارگروهی را در شورای شهر تشکیل خواهیم داد. 

 
 دکترطلوعی در خاتمه به ظرفیت های کرمانشاه همچون هم مرزی با کشور عراق، شرایط آب و هوایی مناسب و... اشاره کرد و یادآور شد: سرمایه گذاران به ما اعتماد کنند، چرا که هدف ما آباد کردن شهر است و به  همراهی سرمایه گذاران برای این مهم نیاز داریم. 
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:08
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:13
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:19
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:04
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava saeid.charejow@gmail.com|