کرمانشاه 10:04 جمعه 4/7/1399 صفحه اصلی
 
 برگزاری نشست شورای اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری
1398/04/31-15:12 تعدا بازدید: 141 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 1431
برگزاری نشست شورای اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری


به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه  جلسه شورای اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری تشکیل گردید.
حجه الاسلام کماسی رئیس شورای نماز و امر به معروف و نهی از منکر شهرداری در این جلسه گفت: ترویج معروفات و جلوگیری از منکرات و ترویج بحث نماز از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی می باشد ،امر به معروف و نهی از منکر مختص به گروه یا مذهب خاصی نیست ، خداوند  متعال خود اولین آمر به معروف و ناهی از منکر بود و در قرآن نیز بدین مسئله مهم بارها اشاره نموده است.
وی افزود: جمهوری اسلامی و دستگاه های اجرایی باید بیش از بیش در خصوص ترویج فرهنگ و اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر تلاش کنند و نسبت به این مهم حساس باشند.
حجت الاسلام کماسی ادامه داد: بالاترین مقام اجرایی هر دستگاه رییس هر دو شورا محسوب می گردد اما با تفویضی که شهردار محترم داشته بنده بعنوان رییس انجام وظیفه میکنم ، و هر سال نیز در بحث نماز و امر به معروف و نهی از منکر برنامه های مختلفی داریم، و انشاالله بتوانیم آنها را انجام دهیم.
وی در ادامه افزود: دستگاه های مختلف دربحث نماز و امر به معروف و نهی از منکر دراستان عضو هستند،شهرداری در این مقوله طی سالیان گذشته به عنوان دستگاه برتر شناخته شده و امیدوارم بتوانیم این روند را تداوم دهیم وباتوجه به نزدیکی ایام محرم ترویج و توجه به این دو مسئله خیلی مهم و ضروری است .
معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری نیز در این جلسه گفت: باید در خصوص بحث نماز و امر به معروف و نهی از منکر نوآوری داشته باشیم و پا را فراتر بگذاریم و موضوعات را علمی تر و عملی تر پیگیری کنیم، و به مسائل ریشه ای تر و اساسی تر به مسائل نگاه کنیم.
مهندس عیدی معاون مالی و اقتصادی شهرداری نیز در این جلسه گفت: حوزه کار فرهنگی بسیار مهم و تاثیر گذار است، در تمام دنیا فرهنگ زیر بنای توسعه است ، در این راستا باید به مقوله آموزش نیز بیشتر توجه کنیم، کار فرهنگی هزینه زیادی ندارد اما تاثیر گذار است و گاها می توان با ساخت یک فیلم  به بسیاری از اهداف فرهنگی برسیم. وی افزود:پروژه عمرانی اجرا میکنیم اما پیوست فرهنگی برایش نداریم باید برای  اجرای پروژه عمرانی دلیل فرهنگی نیز بیاوریم,،لذا ما باید مشاورین فرهنگی زیادی در حوزه های مختلف داشته باشیم.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری ادامه داد:چرا مردم بااین همه خدمات شهرداری نسبت به آن بدبین هستند، و نگاه مثبتی ندارند در این راستا باید ارتباط شهرداری و مردم بیشتر شود،اگر جدیت در اصلاح امور داشته باشیم موفق خواهیم بود
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava saeid.charejow@gmail.com|