کرمانشاه 09:30 جمعه 4/7/1399 صفحه اصلی
 
برگزاری دوره‌های کیوسی‌تی در فرهنگسراهای شهر کرمانشاه 
1398/01/28-15:30 تعدا بازدید: 773 گروه خبری: روابط عمومی کد خبر: 260
برگزاری دوره‌های کیوسی‌تی در فرهنگسراهای شهر کرمانشاه 

دوره‌های کیوسی‌تی بعنوان راهی برای رسیدن به فردای بهتر و مدل نوین آموزشی که آینده کودکان و نوجوانان را تضمین می‌کند در فرهنگسراهای شهر کرمانشاه برگزار می‌گردد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، پنج‌شنبه‌ها، فرهنگسراهای کرمانشاه میزبان همایش جدیدترین مدل آموزشی کیوسی‌تی با حضور و سخنرانی دکتر نبی بستان مبتکر و مدرس کیوسی‌تی خواهد بود.

 گفتنی است در این دوره‌ها، مهارتهای نوین فرزندپروری به روش کیوسی‌تی با تاکید بر نقش آموزش‌های نوین در رشد همه جانبه کودکان و نیاز به ایجاد تغییر در روش‌های آموزش با تاکید بر کسب مهارت در زمینه‌های مختلف پرداخته می‌شود.

 لازم بذکر می‌باشد، این مدل جدید آموزشی که برای اولین بار در ایران زیر نظر دکتر نبی بستان ، متخصص روانشناسی و استادیار دانشگاه بعنوان مبتکر و مدرس این مدل آموزشی بصورت پایلوت در کرمانشاه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه از آذر ماه شروع شده است و با استقبال پرشور کودکان و نوجوانان همراه بوده است و نزدیک به ۱۲۰ نفر کلاس‌های آموزشی را سپری و موفق به دریافت گواهی پایان دوره آموزشی شدند و در این همایش گواهی خود را دریافت کردند.

 شایان ذکر است، امروزه عزت نفس بعنوان مهم‌ترین عامل پیشرفت تحصیلی و همچنین، کسب مهارت‌های اجتماعی و هوش هیجانی ضروری ترین ابزار در کنار فرایندهای آموزشی و تحصیلی دانش آموزان است.

در مدل آموزشی كيوسي‌تی، عزت نفس كودكان احيا و بازسازی می‌شود،كودكان با آموزش و یادگیری این مدل، عزت نفس خود را پیدا می‌کنند و مجدد به دست می‌آورند و برای حفظ و ارتقاء آن تلاش و تمرين می‌كنند. 

دکتر نبی بستان با اشاره به اینکه کودکان و نوجوانان در زندگی امروزی نیازمند کسب مهارت‌هایی می‌باشند که در موقعیت‌های آینده و شرایط مختلف کاربرد داشته باشند و با توجه به اهداف این مدل آموزشی که منجر به کسب مهارت‌های اجتماعی و هوش هیجانی، ارتقاء عزت نفس وافزایش اعتماد به نفس ، ایجاد تغییرات مثبت رفتاری، افزایش تعامل و ارتباط موثر و درک کار گروهی، مسئولیت‌پذیری و ایجاد آرامش وافزایش انگیزه و با تاکید بر مفاهیم اساسی مهارت‌های شخصی،اجتماعی،اخلاقی و آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۸ ساله می‌باشد. 

کلاس‌های کیوسی‌تی روزهای پنجشنبه هر هفته، کلاس‌های کیوسی‌تی زیر نظر دکتر بستان به مدت یکساعت در هر جلسه بصورت عملی،عینی، کاربردی،واقعی و بصورت ساده و بدون هیچ نوع تکلیف و دشواری در یادگیری و در راه رسیدن به هدف اصلی که ایجاد انگیزه و حس مشارکت در یادگیری گروهی با تاکید بر توانمندی و ظرفیت هر فرد و توجه به تفاوت‌های فردی و شکار و تقویت رفتارهای مثبت شرکت کنندگان می‌باشد در سطح استان در فرهنگسراهای شهرداری کرمانشاه برگزار می شود. آدرس: سی‌متری دوم، جنب پارک درخشان، فرهنگسرای کوثر 
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:10
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:16
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:22
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:05
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:07
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava saeid.charejow@gmail.com|